02.10. - 06. 10. 2023
od pondělí do pátku
od 9:00 do cca 17:00 hodin
Praha

Testing Clever Akademie

Vstup do světa IT – nauč se testovat software!

Testování softwaru

Na tuto akci se již nelze přihlásit.
Děkujeme za pochopení.Chceš začít pracovat v IT? Nauč se s námi testovat software.
V říjnu organizujeme Testing Clever Akademii – týdenní vzdělávací program určený pro zájemce o pozici testera/testerky softwaru.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Co bys měl/a umět?

Bude se ti hodit logické myšlení a zájem o informační technologie, aktivní přístup, nadšení a chuť se v této oblasti učit. 

Uvítáme, když umíš spolupracovat v týmu, ale současně dokážeš přebrat odpovědnost za vlastní výsledky a dotahuješ věci do konce. 

Neobejdeš se bez výborné znalosti češtiny nebo slovenštiny a angličtinu ovládáš alespoň na komunikativní úrovni.

Co ti Akademie přinese?

Seznámíš se s tím, co obnáší testování softwaru, co je bug a jak ho najít.​ Zjistíš, co je testovací scénář a jak ho napsat. Naučíš se také základům práce s databázemi a jazyka SQL. Vyzkoušíš si základní nástroje, které se k testování používají. Po skončení akademie tak budeš vybaven/vybavena potřebnými znalostmi k práci v testingu. Ty nejšikovnější z vás pak můžeme po skončení akademie oslovit s nabídkou pracovní spolupráce přímo u nás. ​

Doplňující informace


Testing Clever Akademie se uskuteční v termínu od 02.10. -  06.10. 2023 a bude probíhat v našich kancelářích na Palmovce od 9:00 do 15:00 až 17:00 hodin. 

Celý program je zdarma, počet míst je však omezen a koná se na něj výběrové řízení. 

V případě, že se u nás objeví pracovní příležitost pro juniorní testery/testerky, rádi oslovíme lidi, kteří naší akademií prošli.

Vyzkoušej si, jestli máš předpoklady stát se testerem/testerkou - dej nám vědět, kolik chyb jsi našel/našla na letence v tomto článku.​

Zaujala tě tato akce a chceš se na něco zeptat?
Napiš na . Počet míst je omezen, tak neváhej a přihlas se!


Přihlášení na: Testing Clever AkademiePřilož své CV:* 
  


Odesláním tohoto formuláře souhlasíš se shromažďováním, uchováním a zpracováním tebou poskytnutých osobních údajů. Bude dobré, když si přečteš kompletní znění podmínek, platných podle české legislativy / slovenské legislativy. Vyber si, za jakými účely nám souhlas poskytuješ:Captcha: