Jiří Bíba
Cleverlance Group

Pro naše klienty jsme strategickým partnerem.

Nemusíte budovat velký tým IT profesionálů - od toho máte nás. Díky našim rozsáhlým zkušenostem v oblasti analýzy, návrhu či vývoje, kreativitě a odvaze k inovacím vám pomůžeme podpořit váš byznys.

Naše hodnoty

Naše kreativita ve spojení s volností nám umožňuje tvořit neotřelá a přitom funkční řešení. Vedle ověřených postupů hledáme i nové pohledy na věc.

Klademe důraz na včasné dodávky v nejvyšší kvalitě - to se nám daří realizovat díky tomu, že máme k dispozici opravdu skvělý a sehraný tým odborníků.

Zakládáme si na dobrých vztazích a komunikaci, která umožní přesněji naplňovat očekávání klientů i naše.

 

CREATE IT. 

Na nás se můžete spolehnout!

Petr Štros

Rád hledám
neotřelá
řešení
a uvádím
je do praxe.

Jiří Voldán

Při své práci vytvářím stále nové věci a to je pro mě důležité.

Milan Mitošinka

Byla by škoda nezkusit naše produkty.

Petr Škoda


Podporujeme

Můžeme a proto pomáháme! Nejen jako firma. Jsme hrdí na to, že naši zaměstnanci nejsou lhostejní. Stali se "dobrými anděli", účastní se  charitativních bazarů, některé akce sami organizují.

Podporujeme

Můžeme a proto pomáháme! Nejen jako firma. Jsme hrdí na to, že naši zaměstnanci nejsou lhostejní. Stali se "dobrými anděli", účastní se  charitativních bazarů, některé akce sami organizují.

 

Historie

Společnost Cleverlance vznikla v roce 2000 jako ryze česká IT firma, která se specializovala na technologii J2EE a již v roce 2003 se etablovala jako největší dodavatel řešení na této platformě v ČR a SR. Tak jak firma reagovala na technologické změny i obchodní trendy, přidávala do svého portfolia průběžně nové technologie, řešení, kompetence a specifické know-how.

Díky svému inovačnímu potenciálu firma v průběhu let nasbírala řadu ocenění, zaznamenala rychlý a stabilní růst a stala se uznávaným hráčem na českém IT trhu. V roce 2019 zakoupila většinový podíl v Cleverlance Enterprise Solutions a.s. investiční skupina KKCG.

CREATE IT.  

Zásady Compliance

V Cleverlance se chováme podle etických pravidel a zásad platných ve společnostech Cleverlance Group a.s., jejíž jsme součástí. Etické chování vyžadujeme i od našich obchodních partnerů. Detailní informace k pravidlům si můžete přečíst na stránce Zásady Compliance.

 

Certifikáty ISO

Jsme držiteli certifikátů:
Systém managementu bezpečnosti informací ISO/IEC 27001:2013
Systém managementu kvality ISO 9001:2015
Systém environmentálního managementu ISO 14001:2015
Systém protikorupčního managementu ISO 37001:2016

Více informací