KKCG vstupuje do Cleverlance https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/KKCG-vstupuje-do-Cleverlance-.aspxKKCG vstupuje do Cleverlance Zástupci investiční skupiny KKCG dnes uzavřeli smlouvu s majiteli společnosti Cleverlance Group. Na jejím základě kupuje KKCG majoritní podíl ve společnostech Cleverlance Enterprise Solutions a AEC.
Cleverlance se stěhuje na Palmovkuhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Cleverlance-se-stěhuje-na-Palmovku.aspxCleverlance se stěhuje na PalmovkuTechnologická společnost Cleverlance přivítá rok 2019 v nových kancelářích. Z Holešovic se přestěhovala do nedávno dokončeného kancelářského centra Open Park III na Palmovce.
Brněnská pobočka Cleverlance se přestěhovalahttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Brno-stehovani.aspxBrněnská pobočka Cleverlance se přestěhovalaBrněnská pobočka technologické společnosti Cleverlance se v pondělí 12. listopadu definitivně přesunula do nových prostor office parku Slatina poblíž dálnice D1. Společnost přesunula všech 80 lidí své pobočky.
Cleverlance bude na konferenci HUSTEF 2018https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Hustef-2018.aspxCleverlance bude na konferenci HUSTEF 2018Cleverlance je zlatým partnerem letošního ročníku celoevropské testingové konference HUSTEF 2018. Cleverlance bude mít kromě přednášky v hlavním sále i prezentační stánek ve kterém předvede ukázky aplikací, které vyvíjí.
Amore Finance se připojila ke globální síti RippleNet. Jednání zprostředkovala česká společnost Cleverlance.https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Ripple.aspxAmore Finance se připojila ke globální síti RippleNet. Jednání zprostředkovala česká společnost Cleverlance.Technologie sítě Ripple umožňuje okamžité mezinárodní platby a zásadně snižuje jejich náklady i chybovost. Český fintechový startup Amore Finance připojení do sítě RippleNet řešil ve spolupráci s českou technologickou společností Cleverlance.
Cleverlance je zlatým partnerom slovenského Novathonu vyšle na neho aj svoje dva tímyhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/novathon.aspxCleverlance je zlatým partnerom slovenského Novathonu vyšle na neho aj svoje dva tímyCleverlance sa stala zlatým partnerom inovačného maratónu pod záštitou VÚB Banky. Akcia nesie názov Novathon 2018 a prebehne 6. a 7. októbra 2018 v Bratislave.
První česká multibankovní aplikace Richee. Pro CREDITAS ji vytvořila česká IT společnost Cleverlance.https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Richee.aspxPrvní česká multibankovní aplikace Richee. Pro CREDITAS ji vytvořila česká IT společnost Cleverlance.První multibankovní aplikaci v České republice, která agreguje účty z různých bank a klientům umožňuje jejich aktivní správu z jednoho bodu, vyvinula česká IT technologická společnost Cleverlance pro svého klienta Banku CREDITAS.
Deutsche Telekom používá nového chatbota. Vyvinula ho česká Cleverlance.https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/DTAG.aspxDeutsche Telekom používá nového chatbota. Vyvinula ho česká Cleverlance.V průběhu května zřídil Deutsche Telekom v Německu pro své zaměstnance aplikaci ve formě inteligentního chatbota fungující jak na webu nebo Androidu, tak v prostředí iOS vyvinula česká IT technologická společnost Cleverlance.
Rok 2017 v Cleverlance Group: Úspěšné projekty a obrat 951 milionů korunhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/obrat2017.aspxRok 2017 v Cleverlance Group: Úspěšné projekty a obrat 951 milionů korunSkupina Cleverlance dosáhla v roce 2017 konsolidovaného obratu 951 milionů korun. V průběhu minulého roku svým klientům předala i několik výjimečných IT produktů.
Cleverlance pořádá blockchain roadshowhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/blockchain-roadshow.aspxCleverlance pořádá blockchain roadshowCleverlance pro své klienty poskytuje konzultace v oblasti využití blockchain technologie a to formou roadshow.
Mobilní aplikaci pro spolujízdu zaměstnanců Komerční banky vytvořila Cleverlancehttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/moje-jizda.aspxMobilní aplikaci pro spolujízdu zaměstnanců Komerční banky vytvořila CleverlanceTechnologická společnost Cleverlance vytvořila novou mobilní aplikaci na sjednávání spolujízdy pro zaměstnance a pracovníky Komerční banky.
Rok na Proudly vynesl Cleverlance mezi nejoblíbenější firmy rokuhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/rok-na-Proudly.aspxRok na Proudly vynesl Cleverlance mezi nejoblíbenější firmy rokuSpolupráce s Proudly přinesla Cleverlance vedle konkrétního zájmu kandidátů o pozice i zvýšení povědomí o značce. I na základě toho se Cleverlance dostala mezi patnáct nejvíce navštěvovaných profilů na Proudly a mezi IT firmami na místo první.
Cleverlance se stala bronzovým partnerem Kentica.https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Kentico.aspxCleverlance se stala bronzovým partnerem Kentica.Cleverlance se stala bronzovým partnerem platformy pro tvorbu webových stránek Kentico. Doposud společnost dodávala své portály, intranety a wiki systémy na platformách Liferay a Sharepoint.
Cleverlance pro ŠKODA AUTO vytvořila první e-shop pro prodej vozů on-linehttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Skoda_online.aspxCleverlance pro ŠKODA AUTO vytvořila první e-shop pro prodej vozů on-lineCleverlance vytvořila pro ŠKODA AUTO a.s e-shop pro nákup vozů na operativní leasing v Evropě. Portál je napojen na skutečné skladové zásoby automobilky a vlastní platební bránu.
Cleverlance testuje IT systémy českého T-Mobiluhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/TaaS-na-T-Mobile.aspxCleverlance testuje IT systémy českého T-MobiluCleverlance vyhrála na přelomu října a listopadu 2017 výběrové řízení mobilního operátora T-Mobile Czech Republic a.s. na testování IT systémů, které operátor využívá.
Chatbot Empeena od Cleverlance je pozoruhodným IT produktem roku 2018https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/empeena.aspxChatbot Empeena od Cleverlance je pozoruhodným IT produktem roku 2018Cleverlance získala ocenění internetového odborného magazínu Business IT – Pozoruhodný IT produkt 2018. V kategorii podpora businessu se Cleverlance objevilo se svým empatickým chatbotem Empeena.
Česká pobočka Foxconnu začala pro koordinaci výroby používat aplikaci od Cleverlancehttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Foxconn.aspxČeská pobočka Foxconnu začala pro koordinaci výroby používat aplikaci od Cleverlance​​Tchaj-wanský Foxconn začal používat pro koordinaci práce svých zaměstnanců v České republice novou aplikaci. Jejím autorem je poskytovatel IT řešení na míru společnost Cleverlance.
Cleverlance je členem Asociace virtuální a rozšířené realityhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/AVRAR.aspxCleverlance je členem Asociace virtuální a rozšířené reality​​Poskytovatel IT a technologických řešení na míru, společnost Cleverlance Enterprise Solutions a.s., se stala členem Asociace virtuální a rozšířené reality.
PR služby pro Cleverlance bude nově poskytovat Rubikonhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Rubikon.aspxPR služby pro Cleverlance bude nově poskytovat RubikonPro komunikaci s médii si Cleverlance vybrala nově agenturu Rubikon PR. Agentura bude firmě zajišťovat vztahy s médii a korporátní PR.
Springtide Ventures a Rockaway vstupují do českého startupu ThreatMarkhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Threatmark.aspxSpringtide Ventures a Rockaway vstupují do českého startupu ThreatMarkSpolečnost ThreatMark s.r.o., která vyvinula účinný způsob ochrany před podvody a kyber útoky pro web a mobilní aplikace, získala dva významné domácí investory.
Cleverlance na dostizíchhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/ladies-day.aspxCleverlance na dostizíchV rámci popularizace IT jsme se stali partnerem projektu Ladies Day v pražské Chuchli. Ladies day má svůj původ v kolébce dostihového sportu, v Anglii, kde na tuto událost přichází i královna.
​​Jak Cleverlance přispívá k růstu Banky Creditashttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Creditas.aspx​​Jak Cleverlance přispívá k růstu Banky CreditasSpolečnosti Creditas jsme pomohli při transformaci ze záložny na banku komplexní dodávkou IT systémů a to včetně internetového a mobilního bankovnictví.
Cleverlance otvírá svou novou pobočku v Německuhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/pobocka-DE.aspxCleverlance otvírá svou novou pobočku v NěmeckuCleverlance otevřela v Brémách svou novou pobočku, kterou vede od dubna 2017 Oliver Manuel Leisau. Zahájila tak plán evropské expanze a budování poboček v dalších zemích EU.
První integrační platforma s EEThttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/EET.aspxPrvní integrační platforma s EETOpen-source integrační platforma CleverBus funguje jako prostředník pro výměnu informací mezi IT systémy. Nyní nově obsahuje i EET plug-in.
Cleverlance inovuje mobilní bankovnictví pro Komerční bankuhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/KB-bezpecne-MB.aspxCleverlance inovuje mobilní bankovnictví pro Komerční bankuV roce 2016 jsme vyvinuli zcela nové mobilní bankovnictví pro Komerční banku a na konci roku jsme jej opatřili inovativní bezpečnostní ochranou IBM Trusteer Mobile.
Cleverlance vyvinula zcela nové mobilní bankovnictví pro Komerční bankuhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Mobilni-bankovnictvi-KB.aspxCleverlance vyvinula zcela nové mobilní bankovnictví pro Komerční bankuV Cleverlance jsme vytvořili novou generaci oblíbené aplikace Mobilní banka - klienti Komerční banky díky ní mohou své finance ovládat bezpečněji a komfortněji, čekají na ně jak nové funkce, tak vylepšené uživatelské rozhraní.
TrustPort Threat Intelligence je nyní GreyCortex Mendelhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/GreyCortex.aspxTrustPort Threat Intelligence je nyní GreyCortex MendelSpolečnost GreyCortex vznikla odkoupením produktu Threat Intelligence od společnosti TrustPort, dceřiné společnosti Cleverlance Group a.s.
Cleverbus ve verzi 2.3. umožňuje nonstop provozhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Cleverbus_2_3.aspxCleverbus ve verzi 2.3. umožňuje nonstop provozIntegrační platforma CleverBus nyní přináší nové funkčnosti jak v Enterprise verzi, a v příštích dnechtak i vi v Community Edition verzi, která je licencována jako Open Source na GitHubu.
Komerční banka nabízí aplikaci pro iWatchhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/KB-iWatch.aspxKomerční banka nabízí aplikaci pro iWatchŘešení od společnosti Cleverlance umožnilo Komerční bance být první z českých bank, která nabídla samostatnou aplikaci pro iWatch. Banka aplikaci představila při příležitosti zahájení prodeje iWatch v České republice.
KB Business pro Androidhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/KB-Business-pro-Android.aspxKB Business pro AndroidKomerční banka pokračuje v rozšiřování aplikace mobilního bankovnictví nové generace – Mobilní banka Business. Po verzi určené pro telefony a tablety se systémem iOS, Cleverlance nově dodala verzi pro uživatele přístrojů využívajících systém Android.
Nová generace mobilního bankovnictví v KB přichází od Cleverlancehttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/KB-Business-mobile-banking.aspxNová generace mobilního bankovnictví v KB přichází od CleverlanceDíky Cleverlance má nyní Komerční banka novou generaci Mobilní banky Business určené pro firmy a podnikatele.
CREATE IT – postřehy z Cleverlancehttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Create-IT.aspxCREATE IT – postřehy z CleverlanceVedle různých softwarových návrhů, produktů a technologií vznikají v Cleverlance i zajímavé texty odborného či zájmového charakteru, které nyní najdete na webu www.create-it.cz.
Kam jede Cleverbus?https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Kam-jede-Cleverbus.aspxKam jede Cleverbus?Letní novinky z CleverBus - vyrážíme s verzí 2.1.0!
CleverBus jede!https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Cleverbus-jede.aspxCleverBus jede!CleverBus si už za dobu své existence vydobyl nezpochybnitelné místo mezi opensourcovými integračními platformami. A nyní náš nový tým dokončil verzi CleverBus 2.0!
V Cleverlance startuje seriál odborných školeníhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/V-Cleverlance-startuje-serial-odbornych-skoleni.aspxV Cleverlance startuje seriál odborných školeníCeníme si toho, že naši zaměstnanci mají řadu praktických zkušeností ve svém oboru a rádi se o ně podělí prostřednictvím školení a odborných workshopů – nyní i externě.
Cleverlance podporuje startup „tageme“https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/tageme.aspxCleverlance podporuje startup „tageme“V Cleverlance dáváme příležitost i začínajícím vývojářům – a to nejen našim interním. Ambiciózní slovenský technologický startup přinese na trh produkt, který řeší ztrátu předmětů inovativním způsobem. Bez Bluetoothu, baterky či aplikace. Získal i naši podporu.
Česká spořitelna podporuje mobilitu korporátní klientely - novou mobilní aplikací od společnosti Cleverlancehttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/business-24.aspxČeská spořitelna podporuje mobilitu korporátní klientely - novou mobilní aplikací od společnosti CleverlanceCleverlance Entreprise Solutions vyvinula pro Českou spořitelnu aplikaci BUSINESS 24 Mobilní banka určenou pro mobilní telefony a tablety s iOS a Androidem. Tato aplikace je určena korporátní klientele České spořitelny a doplňuje tak širokou paletu komunikačních kanálů, které bankovnictví České spořitelny svým klientům nabízí.
Vyvinuli jsme mobilní aplikaci na Google Glass a Sony SmartWatch 2 https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/dovera-aplikace.aspxVyvinuli jsme mobilní aplikaci na Google Glass a Sony SmartWatch 2 ​Pojištěnci soukromé zdravotní pojišťovny si na Slovensku díky mobilní aplikaci Dôvera poprvé v praxi vyzkoušejí navigaci prostřednictvím Google Glass nebo hodinek Sony SmartWatch2. Tuto mobilní aplikaci dodal tým Cleverlance pod vedením Milana Mitošinky.
I tablety s iOS a Androidem umí aplikaci SprachBox 2.0 společnosti Deutsche Telekomhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Sprachbox-pro-tablety.aspxI tablety s iOS a Androidem umí aplikaci SprachBox 2.0 společnosti Deutsche TelekomAplikace SprachBox Pro, hlasová schránka nové generace, určená pro pevnou linku získala vylepšenou verzi, která uživatelům nabízí nové grafické prostředí a především podporuje tablety s iOS a Androidem.
Tomáš Strýček se stal Partnerem Cleverlance Grouphttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Partner-Strycek.aspxTomáš Strýček se stal Partnerem Cleverlance GroupTomáš Strýček se stal Partnerem Cleverlance Group. Své kvality prokázal v oblasti IT security i prostřednictvím své neúnavné práce v dceřiné společnosti AEC.
Cleverlance reintegrovala produkt People@work na nový ngCRM systém pro Slovak Telekomhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/People-at-work.aspxCleverlance reintegrovala produkt People@work na nový ngCRM systém pro Slovak Telekom​​Společnost Cleverlance Enterprise Solutions přispěla k nasazení ngCRM ve společnosti Slovak Telekom reintegrací produktu People@work.
Mobily s Firefox OS si teprve prorážejí cestu na trh a Cleverlance již dodala první aplikaci pro DTAGhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/DTAG-Firefox.aspxMobily s Firefox OS si teprve prorážejí cestu na trh a Cleverlance již dodala první aplikaci pro DTAGSpolečnost Cleverlance Enterpise Solutions provedla pro společnost Deutsche Telekom (DTAG) portaci aplikace MobilBox Pro na nově vyvíjenou platformu operačního systému Firefox.
Cleverlance dodala eShop společnosti Sberbank CZ za pouhé dva měsícehttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Sberbank.aspxCleverlance dodala eShop společnosti Sberbank CZ za pouhé dva měsíceZákazníci Sberbank CZ mají nyní k dispozici aplikaci Sberbank eShop, kterou dodala Cleverlance Enterprise Solutions během necelých dvou měsíců. Spuštění eShopu zapadá do dlouhodobé retailové strategie Sberbank.
mHealth aplikace Dôvera po ruke si díky Cleverlance už rozumí i s Androidem https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/mHealth.aspxmHealth aplikace Dôvera po ruke si díky Cleverlance už rozumí i s Androidem Na podzim loňského roku představila největší soukromá zdravotní pojišťovna na Slovensku Dôvera stejnojmennou mobilní aplikaci Dôvera pro platformu iOS, nyní je k dispozici na Google Play i verze pro Android.
Milan Mitošinka přednášel o biometrické autentifikaci na konferenci ICT ve finančních institucíchhttps://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/IIR-konference.aspxMilan Mitošinka přednášel o biometrické autentifikaci na konferenci ICT ve finančních institucíchV úterý 25. února 2014 přednesl Milan Mitošinka, vedoucí jednotky mobilního vývoje, svůj příspěvek na téma Biometrická autentifikace v mobilních zařízeních v rámci pražské konferenci ICT ve finančních institucích.
„Mobilní okna v KB“ - Cleverlance vyvinula Komerční bance nového klienta Mobilní banky 2https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/KB-Windows.aspx„Mobilní okna v KB“ - Cleverlance vyvinula Komerční bance nového klienta Mobilní banky 2Cleverlance Enterprise Solutions a. s. rozšířila pro Komerční banku, a. s. skupinu nativních „tlustých“ klientů nové generace Mobilní banky 2 o aplikaci pro platformu Windows Phone 8.
Cleverlance se stala Vizionářem roku 2013https://www.cleverlance.cz/cz/novinky/Stranky/Vizionar.aspxCleverlance se stala Vizionářem roku 2013Společnost Cleverlance H2B převzala ocenění Vizionář 2013. Sdružení CzechInno oceňovalo již třetím rokem v rámci projektu Vizionáři 2013 inovativní počiny v českém podnikání s významným společenským, technologickým či ekonomickým přínosem.