​​​​

Jak to u ná​s funguje

 

 
 

 

Máš zájem objevovat a učit se nové věci a postupy? Chceš, aby tvá práce dávala smysl, a přitom technologicky i kompetenčně růst? Nebo hledáš projekt, na kterém bys zúročil/a své dosavadní zkušenosti a chceš posouvat ostatní? Pak už ti jen zbývá seznámit se s našimi následujícími hodnotami: Spolupráce a slušnost, výsledky a volnost, nápady a nadšení a v neposlední řadě nesmí chybět také kreativita a komunikace.

Oslov nás a přidej, prosím, k e-mailu svůj životopis. A když se rozepíšeš o projektech, na kterých jsi participoval/a nebo třeba pošleš své portfolio, zkrátíš nám všem cestu a můžeme společně probrat směr, kterým se chceš ubírat.

Jak pracujeme a jaké hodnoty společně sdílíme?

Na spolupráci je naše práce postavena od začátku až do konce. Kooperujeme v multidisciplinárních týmech – ať už v terénu provádíme výzkum, připravujeme prototypy, analyzujeme, kódujeme nebo prezentujeme klientům a kolegům výsledky své práce – vždy řešíme věci společně a držíme se prvotního cíle projektu. Současně spolu probíráme nové možnosti a Nápady, které umožní efektivněji dotáhnout projekt do konce.

Sdílení informací je pro nás zásadní. Celý proces tvorby aplikace strukturujeme tak, aby po nás byl kdokoliv schopen projekt převzít nebo na něj navázat. Komunikace je pro kvalitní výsledky základním stavebním kamenem. Pravidelné statusy a zpětná vazby nás posouvají stále vpřed. Jednáme spolu ve slušnosti a se vzájemným respektem.

Své znalosti a zkušenosti z projektů rádi s ostatními sdílíme – kreativitě a nadšení pro vzdělávání a rozšiřování si obzorů o nejnovějších technologiích a postupech se u nás meze nekladou.

Spousta z nás vyrostla v IT díky Clever akademiím a školením a postupně se vypracovali do rolí architektů, analytiků, senior vývojářů a team leaderů.

Proces výběrového řízení

Dáme ti vědět, zda ti máme co nabídnout. Ozve se ti kolegyně z HR s nabídkou termínu naší schůzky po Skype nebo Teams. Získáš příležitost se sejít s competence leaderem za oblast, která tě zajímá, nebo s potenciálními kolegy a nadřízeným. Proberete spolu tvé reálné projektové zkušenosti a ověří si tvé znalosti. Zajímá nás, kam se chceš v budoucnu odborně a kariérně posunout.

Když si vzájemně sedneme a budeš mít potřebné znalosti, můžeme ti nabídnout spolupráci. Nabídku obdržíš v písemné podobě.

Pokud ji přijmeš, dohodnete se se svým budoucím nadřízeným na termínu nástupu. HR tě bude kontaktovat a podá ti informace, co bude potřeba zařídit a v den nástupu máš přinést. Seznámí tě s tím, co tě v Cleverlance během adaptační doby čeká. Tím kontakt s naší HR nekončí – pokud budeš potřebovat, vždy máš u nás dveře otevřené.

 

 
 

Chceš s námi spolupracovat?
Podívej se na otevřené pozice!