01.01.2024
Ze společnosti Cleverlance se stává Qinshift

​​Od začátku prosince se společnost Cleverlance oficiálně rebrandovala pod značkou Qinshift. Společnost tak má nakročeno stát se jedním z největších poskytovatelů vývoje zakázkového softwaru v Evropě. Rebranding se týká všech entit této firmy, tedy Cleverlance Enterprise Solutions, Cleverlance Slovakia, Cleverlance Deutschland, Cleverlance H2B.​

 


Petr Štros Senior Vice-president BSFI říká: “Jsme velice hrdí na to, že se stáváme značkou Qinshift. Spojení kompetencí všech našich týmů i vertikál nám umožňuje dodávat našim klientům v Evropě i mimo ni bezkonkurenční technologické služby potřebné pro byznys 21. století. I přes náš pohled na celosvětový trh považujeme stále za klíčové naše zákazníky v Čechách a na Slovensku a chtěli bychom poděkovat našim klientům a partnerům, kteří nás v naší cestě podporují.”  

Cleverlance je česko - slovenskou IT technologickou společností založenou v roce 2000. Stala se předním českým dodavatelem IT služeb, informačních systémů, webových​​ a mobilních aplikací včetně virtuální reality zejména v oblastech financí, telekomunikací a automotive. 

O společnosti Qinshift:

Qinshift je globální technologická společnost se silným evropským zastoupením, která poskytuje technologické služby perspektivním společnostem po celém světě. Více, než 3 000 jejích technických odborníků vytváří a navrhuje software a poskytuje komplexní podniková řešení, vizionářský design UX/UI, spolehlivě provozuje služby, inovativní produktový vývoj a špičkové podnikové poradenství. Společnost se stará o různorodou klientelu včetně telekomunikačních a satelitních operátorů, finančních a bankovních institucí, výrobních a automotive společností a organizací zabývajících se mobilitou a zdravotnictvím. U svých klientů podporuje jejich cestu k digitální transformaci. Qinshift je součástí technologického pilíře skupiny KKCG.

Qinshift: https://qinshift.com/