09.04.2015
V Cleverlance startuje seriál odborných školení

Jedním z nejdůležitějších pilířů, na kterých stojí úspěch Cleverlance, jsou rozsáhlé znalosti v oblasti informačních technologií. Ceníme si toho, že naši zaměstnanci mají řadu praktických zkušeností ve svém oboru a rádi se o ně podělí prostřednictvím školení a odborných workshopů – nyní i externě.

Naším cílem je sdílení a rozvoj know-how ve sféře ICT a nastartování odborné diskuze. Co naši lektoři školí, využívají při své práci. Díky tomu nabízíme školení z různých oblastí – programovací jazyky a frameworky, analýzu i testování softwaru, UX a další. Velký důraz klademe na kontakt s praxí – školení jsou proto obohacena o příklady a ukázky z reálných projektů.

Nabízíme několik formátů školení – podvečerní kurzy pro pracovně vytížené profesionály, jednodenní odborná školení, či celotýdenní akademie určené těm, kteří začínají svou profesní dráhu například v oblasti testingu či vývoje v jazyce JAVA. Tento nový koncept vzdělávání navázal na činnost Cleverlance Education Centra, kterým v minulosti procházelo více jak 500 studentů ročně.

 

Jsem ráda, že se nám daří pokračovat v dlouholeté tradici naší společnosti v poskytování školení a umožňujeme tak našim odborníkům podělit se o své zkušenosti z praxe, a to nejen s kolegy, ale i odbornou veřejností včetně studentů. Rostoucím počtem návštěvníku se potvrzuje, že nabízíme atraktivní témata a účastníky kurzů zajímá, jak to děláme u nás v Cleverlance,“ říká Monika Bajerová, vedoucí vzdělávacího centra.

Většina komunikace o plánovaných i probíhajících školeních probíhá na sociálních sítích. Na Facebooku Cleverlance mají zájemci možnost se na jednotlivé kurzy rovnou přihlásit. Díky tomu jsme uchazečům o školení blíž a dostáváme řadu cenných podnětů pro další kurzy.

O Cleverlance Enterprise Solutions, a. s.

Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří více než 500 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, testování a QA, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty, společnost CTS pak v oblasti investičního bankovnictví.

Více informací o skupině Cleverlance Group najdete na adrese: www.cleverlance.com.

Kontakt pro média:

edu@cleverlance.com

https://twitter.com/cleverlance

https://www.facebook.com/#!/Cleverlance