17.07.2014
I tablety s iOS a Androidem umí aplikaci SprachBox 2.0 společnosti Deutsche Telekom

​Spolupráce mezi Cleverlance Enterprise Solutions a Deutsche Telekom AG (DTAG) započatá před dvěma lety přináší další konkrétní výsledky. Aplikace SprachBox Pro, hlasová schránka nové generace, určená pro pevnou linku získala vylepšenou verzi, která uživatelům nabízí nové grafické prostředí a především podporuje tablety s iOS a Androidem.

V Německu velmi oblíbená funkce Visual Voice Mail získává díky nové verzi aplikace SprachBox Pro 2.0 nový rozměr, dostupnost pro tablety.  Zákazníci Deutsche Telekomu ušetří zpětné volání do hlasové schránky, protože zprávy se zobrazují přímo v telefonu nebo na tabletu a lze je poslouchat vícekrát v libovolném pořadí.

Nová aplikace podporující tablety byla pro Android ponechána v původním designu. Na videu je ukázáno jak SprachBox Pro funguje. Verze pro iOS byla kompletně přepsána, a to v rekordním čase – za 4 měsíce. Nový flat design iOS7 umožňuje pohyblivé animace, například při nahrávaní zvuku a celkově se zvýšila intuitivnost používání.

Původní aplikaci SprachBox Pro 1.0 pro Android a iOS, která dosáhla za půl roku provozu rating stahování 10 000 až 60 000, hodnotíme jako velmi úspěšnou. S prací společnosti Cleverlance jsme byli velmi spokojeni, a tak společně pracujeme na přípravě další verze. Od nové verze očekáváme ještě větší rozšíření naší služby především mezi uživateli tabletů,“ uvedl Stefan Gauera, International Product Manager pro Mobile Messaging v Deutsche Telekom.

Těší nás spokojenost Deutsche Telekom s naší prací. Díky této spolupráci můžeme uplatňovat naše znalosti a dovednosti s nejnovějšími technologiemi. Naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Zákazníci se brzy mohou těšit na skvělé nové funkce pro aplikaci SprachBox Pro,“ doplnil Milan Mitošinka, vedoucí jednotky Mobilních řešení ve firmě Cleverlance.

Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří více než 400 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, testování a QA, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty, společnost CTS pak v oblasti investičního bankovnictví.

Více informací o skupině Cleverlance Group najdete na adrese: www.cleverlance.com.

Kontakt pro média

Milan Mitošinka
Vedoucí jednotky Mobilních řešení
milan.mitosinka@cleverlance.com
https://twitter.com/cleverlance
https://www.facebook.com/#!/Cleverlance