Volné pozice

Junior Tester / Testing Clever Academy

Na podzim 2020 opět otevíráme program vhodný pro ty, kteří se zajímají o  IT
a hledají způsob, jak v tomto oboru začít.
Pojď se naučit testovat software - zúčastni se naší Testing Clever Academy a otevři si cestu ke své nové profesní dráze!

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​naučíme tě metodikám testování softwaru
  • seznámíme tě s používanými testovacími nástroji a technologiemi
  • projdeš odbornými školeními přímo od našich kolegů - zkušených testerů

  • od zájemců očekáváme bystrý a pohotový přístup, pečlivost a spolehlivost, taktéž zdravý selský rozum
  • uvítáme analytický přístup a povědomí o IT
  • potřebujeme lidi s týmovým duchem, kteří jsou schopní samostatné práce, mluví výborně česky či slovensky a trochu anglicky
  • velkou výhodou bude znalost němčiny
  • důležité je nadšení pro věc a zájem o práci na HPP

CO NABÍZÍME?
  • Testing Clever Academy se na podzim 2020 uskuteční v termínu 05. - 09. 10. 2020
  • výukový program je zdarma, počet míst je však omezen a koná se na něj výběrové řízení
  • ty nejšikovnější čeká možnost vstoupit do IT a nabídka na novou práci na pozici Junior Testera na HPP v Praze
  • tři nejlepší účastníky akademie čeká jednorázová finanční odměna 4 až 10 tisíc korun ke mzdě splatná po uplynutí zkušební doby

Lokalita: Praha
Obor: Testování softwaru
Datum nástupu: dohodou