Volné pozice

.NET Developer

Pro náš interní tým zabývající se vývojem webových aplikací postavených na technologiích od Microsoftu, hledáme nové kolegy/ně v rozmezí zkušeností junior – senior, s chutí učit se a zájmem posouvat se do rolí analytika či architekta. Nabízíme možnost se podílet na řešení aktuálních témat digitalizace státu.

CO VÁS ČEKÁ?
  • vývoj a rozvoj převážně fix time – fix price projektů určených pro naše zákazníky z oblasti státní a komerční sféry
  • budete se podílet na testování a tvorbě technologické dokumentace
  • u zkušenějších kandidátů uvítáme přesah do analýzy či architektury ​

  • ​mít alespoň 2 roky zkušenosti s vývojem zaměřeným na technologie C#, .NET 4.x, ASP.NET, MVC, .NET CORE
  • budou se hodit zkušeností s WebServices, WCF, SOAP, XML, XSD
    a znalostí databází MS SQL, PL/SQL​
  • přesah do JavaScriptu, jQuery, CSS, HTML 5, AJAXu je výhodou
  • vítána je znalost UML, EA na úrovní čtení
  • u seniorů uvítáme přesah do analýzy či architektury
  • pro komunikaci v týmu je potřeba ČJ/SJ. AJ v rozsahu čtení technické dokumentace
  • osobnostně oceníme profesionalitu, orientaci na výsledek a proaktivní přístup
  • pro odborný rozvoj se bude hodit zdravá ambice a chuť se rozvíjet
CO NABÍZÍME?
  • ​příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, v Brně Žabovřeskách nebo v Ostravě s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další ​

Lokalita: Praha; Brno; Ostrava
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou