Volné pozice

JavaScript Developer – oblast IoT a digitalizace

Do našeho týmu divize ESA hledáme nové kolegy/ně, kteří se zajímají o IoT a digitalizaci průmyslu. Nabízíme vám kompetenční růst ve velmi kredibilní oblasti, investice do vašeho rozvoje. Od vás očekáváme angažovanost, chuť zkoušet nové věci a nadšení pro oblast IoT.

CO VÁS ČEKÁ?
  • budete se podílet na návrhu a vývoji aplikací v oblasti IoT a digitalizace průmyslu
  • dostanete se i k technické analýze řešení
  • budete odpovědný/á za kvalitu naprogramování a dodání svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace ​
  • spolupráce s našimi specialisty na optimalizaci vnitropodnikových procesů
  • v této roli zúročíte svou praktickou znalost HTML/CSS, JavaScript, Node.js a TypeScript
  • určitě využijete znalosti Bootstrapu a MS SQL databází
  • dále se vám budou hodit zkušenosti s OOP programováním (C# nebo Java)
  • zabodujete svým zájmem či dokonce praktickou zkušeností s průmyslovými platformami IoT, jako např. PTC nebo ThingWorx
  • komunikujete plynně česky či slovensky, neobejdete se bez znalosti alespoň technické angličtiny
  • osobnostně oceníme profesionalitu, orientaci na výsledek a proaktivní přístup
  • pro odborný rozvoj se bude hodit zdravá ambice a chuť se rozvíjet ​

CO NABÍZÍME?
  • ​příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří v Praze, Brně nebo Ostravě ​s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další ​

Lokalita: Praha; Brno; Ostrava
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou