Volné pozice

HR Specialist / Researcher

​Máš aktivní zkušenost s náborem IT specialistů? A rozhlížíš se po pozici s flexibilním podmínkami, jako je částečný úvazek a práce ideálně s převažujícím home office? Pojďme si zavolat a probrat možnost zúročit tvé schopnosti v jedné z největších českých IT společnosti.

CO VÁS ČEKÁ?
  • Jak sama/sám víš, nábor v IT v dnešní době není založen na tom, že se někde zveřejní inzerát a kandidáti se sami proaktivně hlásí – základem tvé práce bude každodenní research kandidátů na různých platformách.
  • HR marketing je dnes již samostatná disciplína – u nás máš možnost se v této oblasti stále zdokonalovat. Co je super, máme v tomto podporu managementu a nejenže se vzájemně učíme a podporujeme v rámci recruitment týmu, čekají tě i školení v oblasti copywritingu a komunikace na sociálních sítích.
  • Pokud máš zkušenost s náborem v IT, bude prima, když podpoříš seniornější recruiterky a ve tvé kompetenci bude administrativa, spojená s prací s interními HR systémy, včetně organizace pohovorů. Zaboduješ, když zvládneš prescreening pohovory. ​

  • bez zkušenosti s náborem kandidátů, ideálně z IT oblasti, se neobejdeš ​
  • stejně tak bez perfektní češtiny či slovenštiny a slušné angličtiny v písemné i hovorové formě
  • oceníme tvé komunikativní a příjemné jednání, spolehlivost, samostatný a proaktivní přístup, schopnost dotahovat dohodnuté věci a projekty do konce
  • jsme tým recruiterek, kde jsme schopny se mezi sebou flexibilně domluvit, s čím kdo aktuálně potřebuje pomoci a hledáme k sobě někoho podobně založeného
  • počítej s tím, že naše práce je hodně o naší adaptibilitě a flexibilitě – zadání se nám mnohdy mění v řádu ne dní, ale doslova hodin. Určitá dávka asertivity a schopnosti seberegenerace se ti bude hodit. A také nadšení pro IT technologie, včetně jejich využívání v praxi. ​

CO NABÍZÍME?
  • primárně neformální a příjemný kolektiv, kde bereme v potaz i existenci a potřeby rodiny či to, že pro studenta by měla škola zůstat prioritou
  • zaškolení a neustálé vzdělávání v oblasti IT technologií a procesů – počítej s tím, že se stále budeš učit nové věci a přístupy
  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy působící na trhu již 20 let
  • mzda složená z fixu a prémiového ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu a pracovní úvazek dle dohody – předpokládáme cca 4 hod. denně
  • práci primárně na home office – je nám jedno, jestli se připojíš z Prahy, Brna či Ostravy, ale když budeš mít chuť - firma nám poskytuje zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, se slušným vybavením i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla ​

Lokalita: Praha; Brno; Ostrava
Obor: Administrativa
Datum nástupu: Dohodou