Volné pozice

Database Developer

Aktuálně rozšiřujeme naše produktové týmy rozvoje core systému pro penzijní společnosti a multichannel bankovnictví, (používáme na nich Oracle 12c, Java, Wicket, Axure, Enterprise Architect, React, Bootstrap, FSPL). Hledáme zkušeného kolegu/yni na pozici Database Developer.

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​ navrhování datových modelů na základě funkční specifikace
  • vytváření, ověřování, zlepšování a aktualizace technického designu
  • programování v Oracle PL/SQL a SQL
  • tvorba vývojových dokumentů
  • řešení opravy chyb
  • dobrá znalost Oracle SQL a programování uložených procedur v PL/SQL
  • zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací určených pro internet/intranet výhodou
  • znalost Oracle RAC a DataGuard výhodou
  • základní znalost UML a relačního modelování
  • dobré komunikační schopnosti
  • výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
  • znalost anglického jazyka – čtení dokumentace
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000, prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • rozšíření znalostí a zkušeností v oblasti velkého zpracování dat
  • týmový kolektiv a vedení, které Vám vždy pomůže
  • zázemí kanceláří v oblíbené lokalitě blízko centra, parku Stromovka a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole), od podzimu potom moderní kancelář na Palmovce prakticky u metra
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal

Pojďte se přidat k Cleverlance internímu týmu, zabývající se vývojem velmi propracovaných a moderních systémů http://www.create-it.cz/Blog/Stranky/CPS.aspx, http://www.create-it.cz/Blog/Stranky/Creditas.aspx.

Lokalita: Praha; Bratislava
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou