Volné pozice

Database Developer

Máte praxi s databázemi a vývojem v PL/SQL na projektech v bankovnictví? Chcete se stát software architektem?  Pojďte se přidat k našemu i​nternímu týmu, zabývajícímu se vývojem moderního produktu digitálního bankovnictví.

CO VÁS ČEKÁ?
  • aktuálně pracujeme s Oracle 18 a 19, za vámi půjde tvorba, ověřování, zlepšování a aktualizace technického designu a implementace v PL/SQL
  • budete navrhovat datové modely na základě funkční specifikace
  • nevyhnete se ani psaní vývojových dokumentů a řešení oprav chyb
  • uvítáme vaši proaktivitu a doporučení na inovativní kroky, aplikovatelné pro řešenou oblast Cleverlance Multichannel
  • máte-li dostatek zkušeností a potřebnou ambici, do budoucna můžete získat možnost se stát software architektem a garantem návrhů řešení pro zákazníka
  • měla/a byste mít min. 5 let zkušeností v oblasti návrhu, vývoje a správy databází Oracle
  • je potřeba mít praktické zkušenosti s Oracle SQL a programováním uložených procedur v PL/SQL
  • zabodujete znalostí Oracle 18/19
  • výhodou by pro vás byla znalost Oracle RAC a DataGuard
  • na projektu zúročíte své zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací určených pro internet / intranet, ideálně pak v bankovním sektoru
  • orientujete se v UML a relačním modelování
  • hledáme samostatného specialistu/ku se schopností dotahovat věci do konce a včas, s analytickým přístupem
  • skvěle ovládáte češtinu/slovenštinu, slušně angličtinu
CO NABÍZÍME?
  • zázemí rostoucí, a přesto stabilní české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací najdete na Cleverlance FB stránkách ​
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • notebook, mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, občerstvení na pracovišti, MultiSport karta, po vzájemné dohodě a kvalitním seznámením se s řešením pak možnost částečného home office, a další) ​

Lokalita: Praha
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou