Volné pozice

Web and Marketing Analyst

​QUB.digital je součástí Cleverlance, přední české technologické společnosti s mezinárodní působností, poskytující konzultace, IT řešení a služby. QUB.digital představuje unikátní spojení technologie, analytiky, výzkumu a designu pod jednou střechou. Nabízená pozice je příležitostí pro člověka se zkušenostmi, který si troufá povýšit webovou a social analytiku na strategický nástroj “data-driven” projektů ve finančních, telekomunikačních, utilitních a obchodních společnostech.

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​návrh a tvorba strategie v digitálních kanálech a sociálních sítích
  • analýza dat z jednotlivých kanálů, využití další zdrojů zákaznických, provozních a socio-demografických dat
  • příprava zadání pro Research tým, tvorba hypotéz
  • definice měřitelných cílů kampaní
  • spolupráce při přípravě plánů a cílení online kampaní aktivní účast při exekuci online kampaní, A/B testování, vyhodnocování kampaní a jejich optimalizace
  • nevyhnete se ani zpracování dokumentace a pravidelnému reportingu
  • ​mít zkušenost s plánováním, exekucí a optimalizací online kampaní
  • za sebou mít minimálně 2-3 roky relevantních zkušeností (ideálně) v digitální agentuře
  • být nadšencem pro marketingové využití digitálních médií
  • mít dokladovatelné zkušenosti s jednáním se zákazníkem od prvního kontaktu až po uzavření a vyhodnocení zakázky / kampaně
  • dobře znát Google Analytics, případně další digital-marketingové analytické nástroje, výhodou pro vás bude znalost Adobe Marketing Cloud
  • dobře se orientovat v použití reklamních platforem a analytik
  • podmínkou zkušenosti s propojením a vyhodnocováním dat z internet kampaní (AdWords, Sklik, sociální sítě atd.)
  • orientovat se v oblasti SEO
  • výhodou na této pozici jsou zkušenosti z oblasti nákupu digitálních médií
  • přistupovat k řešení koncepčně, samostatně a odpovědně, dotahovat aktivity do konce
  • být týmovým hráčem
  • na vašich výborných prezentačních schopnostech bude stát velký díl práce a úspěch vašeho týmu
  • umět perfektně česky a výborně anglicky
CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a opravdu kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve svém rozvoji
  • otevřené a přátelské prostředí
  • mobil s tarifem a zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, stravenky, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

​Více o Cleverlance a QUB.digital v novém čísle našeho #IT magazínu:

Lokalita: Praha
Obor: Analýza; Konzultace; Ostatní
Datum nástupu: dohodou