Volné pozice

Test Engineer

V testování bankovních aplikací jste jako doma? Máte praktické zkušenosti s mockováním a SoapUI? Pokud v testingu preferujete technologické výzvy, rádi vás přivítáme v našem týmu!​

CO VÁS ČEKÁ?
  • různorodost – budete zajišťovat veškerý rozsah testů za spravovaný produkt a aplikace tzn. manuální, regresní, smoke testy, cross-browser a cross-device testy
  • příprava a spouštění automatizovaných testů
  • práce s logy a databází a zejména vyhledávání a filtrování
  • mockování prostředí dle potřeby, včetně vytváření dalších mock servis
  • ​příprava dat a testovacích scénářů
  • úzká spolupráce s dalšími členy týmu
  • nevyhnete se reportingu a zpracování dokumentace

  • ​měl/a byste mít dokladovatelné praktické zkušenosti s testovacími a vývojovými metodikami, nástroji a programovacími jazyky (Java/JavaScript)
  • orientovat se v architektuře komplexních systémů, mít zkušenosti s API a dalšími způsoby komunikace mezi systémy
  • umět pracovat s logy a mít zkušenost s prací s databázemi (bez znalosti SQL se neobejdete)
  • hledáme týmového hráče/ku, se zodpovědným, samostatným a aktivním přístupem k práci a řešení problémů, se smyslem pro detail
  • oceníme vaši spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • skvěle ovládáte češtinu/slovenštinu, slušně angličtinu
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí stabilní české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací najdete na Cleverlance FB stránkách ​
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • notebook, mobil s tarifem, a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na stravování, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, občerstvení na pracovišti, MultiSport karta, po vzájemné dohodě a kvalitním seznámením se s řešením pak možnost částečného home office, a velkou nabídkou dalších benefitů

Lokalita: Praha
Obor: Testování softwaru
Datum nástupu: Dohodou