Volné pozice

Test Automation Engineer

Máte praxi v navrhování, implementaci a realizaci automatizovaných testů? Orientujete se v Seleniu a SoapUI? A máte ambice, nebo už dokonce programujete? Pojďme se sejít a proberme možnosti, jak uplatnit vaše zkušenosti na smysluplných řešeních na Cleverlance projektech v oblasti automotive, bankingu a telca.​

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​návrh a údržba testovacího prostředí na testování chyb
  • vytváření test case podle testovacího plánu
  • převážně automatizované testování SW- návrh, implementace automatizovaných testů, realizace automatizovaných testů
  • tvorba, realizace a údržba funkčních manuálních a integračních testů
  • analýza výsledků testování, reporting
  • spolupráce s vývojáři

  • ​využijete zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním testů – znalost principů QA a cyklu vývoje SW
  • máte dokladovatelnou praxi s nástroji pro automatizované testování (Selenium/SilkTest/QuickTest/JMeter/SoapUI)
  • u nás zúročíte své zkušenosti s programováním v jazycích Java/Python/C#/JavaScript
  • znalost psaní testovacích scénářů
  • vítány jsou i vaše zkušenosti s výkonnostním či zátěžovým testováním
  • bez praktické znalosti SQL se neobejdete
  • umíte pracovat v JIRA, Confluence
  • zabodujete znalostí čtení z diagramů UML, EA
  • máte schopnost porozumění logice aplikací po funkční stránce
  • jste týmový hráč, máte zodpovědný a aktivní přístup k práci a řešení problémů, samostatnost a smysl pro detail
  • ovládáte výborně ČJ/SJ, AJ máte na komunikativní úrovni

CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Testování softwaru
Datum nástupu: Dohodou