Volné pozice

Senior Sales Manager

​​Žijete biznisom? Baví Vás svet IT? Máte prirodzený drive a chuť svoje schopnosti a zručnosti v danej oblasti ešte viac prehlbovať? Trúfate si aj na prezentáciu u klienta a   na dohľad nad celým priebehom zákazky? Dajte nám o sebe vedieť!

CO VÁS ČEKÁ?

  •  budete predávať komplexné riešenie IT služieb a produktov Cleverlance
  • Vašou pracovnou náplňou bude predovšetkým akvizícia nových zákazníkov ako aj starostlivosť o zverených zákazníkov
  • v spolupráci s technickými špecialistami budete vytvárať, realizovať a prezentovať ponuky zástupcom klientov
  • v období realizácie projektov budete komunikovať s projektovým Cleverlance tímom i našimi tímami u zverených zákazníkov v nadväznosti na riešenie priebehu projektov
  • pravidelnou činnosťou bude mapovanie ďalších obchodných príležitostí v priebehu projektov, monitoring trhu a konkurencie
  • Business development a plnenie stanovených obchodných cieľov, sledovanie výnosov a nákladov na pridelených projektoch
  • dostanete príležitosť pripravovať a realizovať informačné a propagačné aktivity pre podporu podnikania
  • zastrešovať budete komunikáciu medzi HR oddelením a požiadavkami zákazníka ohľadne vhodných profilov
  • neminie Vás ani pravidelný reporting
  • Vaše zákaznícke portfólio bude na Slovensku, občas Vás čaká aj cestovanie a rokovanie v rámci Európy

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

  • schopnosť nadväzovať a udržovať vzťahy, vedieť hľadať obchodné príležitosti podľa skutočných potrieb zákazníkov
  • mať obchodné zručnosti, silnú orientáciu na výsledok a schopnosť doťahovať veci do úspešného konca
  • máte aktívnu a dokladovateľnú skúsenosť s predajom SW produktov a IT služieb – uvítame oblasti farmácie, chemický a výrobný priemysel, FMCG, telco, poisťovníctvo
  • byť flexibilný a samostatný s výbornými komunikačnými, organizačnými a prezentačnými zručnosťami
  • mať výbornú slovenčinu a pokročilú angličtinu
  • požadujeme  prax v danej oblasti minimálne päť rokov
  • hľadáme aktívneho obchodníka – človeka, ktorý proste žije businessom a vie sa postaviť čelom všetkému, čo táto oblasť prináša

CO NABÍZÍME?

  • ​zázemie dynamicky rastúcej, a napriek tomu stabilnej českej firmy, pôsobiacej na trhu už od roku 2000,    na Slovensku pôsobíme od roku 2005
  • priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
  • u nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji
  • kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
  • dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie
  • otvorené a priateľské prostredie
  • základná zložka mzdy od 2 000 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti  od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
  • podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia - viac informácií na Cleverlance FB stránkach
  • zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
  • mobil, notebook a firemné auto
  • moderné kancelárie v centre mesta, v blízkosti historického centra (v dobrej dostupnosti MHD i na bicykli, či kolobežke)
  • občerstvenie na pracovisku, stolný futbal, firemná knižnica
  • benefity (Multisport karta, firemný futbal, výuka AJ/NJ, vstupy do fitness centra,  sick days, stravné lístky, teambuildingy, široká ponuka firemných akcií pre zamestnancov i pre rodinných príslušníkov a ďalšie)​

Lokalita: Bratislava
Obor: Obchod
Datum nástupu: Dohodou