Volné pozice

SCRUM Master

Máte zkušenost s dodávkou projektu ze strany dodavatele vývoje SW?
Je pro vás důležitý lidský potenciál, umíte zvolit správnou formu motivace a jste leaderem v pravém slova smyslu?
Přidejte se k nám a získejte možnost stát u vývoje webových a mobilních aplikací od samého začátku. My vám na oplátku svěříme dobře fungující vývojářský tým s přesahem do rolí businessu.

CO VÁS ČEKÁ?
  • samostatné vedení svěřených dílčích projektů pomocí agilních metodik (SCRUMu) v krátkých iteracích pro velké české banky, pojišťovny a jiné enterprise klienty
  • zodpovědnost za vedení Scrum týmu, aktivní spolupráce s ostatními členy týmu, koordinace činnosti týmu a jeho následná motivace
  • pomoc při zaštiťování komunikace uvnitř i navenek, zvyšování transparentnosti procesů, srozumitelnost předávaných informací
  • facilitace pravidelných SCRUM ceremonií jako např. stand-upy, groomingy, dema, estimace a také retrospektivy
  • provádění review dodávky hlavních user stories s Product Ownerem
  • příprava dopadových analýz, návrhů řešení, podpora při finalizaci product backlog před dalším sprintem
  • řízení závislostí projektu s ostatními změnovými aktivitami, řízení rizik a identifikace priorit
  • dohled nad kvalitou výstupů a prezentace dodávek klientovi
  • monitoring, pravidelný reporting

  • měl/a byste mít alespoň 2 roky praktických zkušeností s vedením (několika) Scrumových týmů
  • orientujete se v projektovém životním cyklu vývoje software, plánování projektu a zdrojů
  • vaše schopnosti podtrhne dosažená Scrum certifikace
  • neobejdete se bez výborných komunikačních schopností a prezentační dovednosti
  • stavíte si na své schopnosti logicky a efektivně řešit problémy, vidět jejich komplexitu
  • budete potřebovat pozitivní přístup se schopností multi-taskingu, organizací priorit a času
  • umíte soustavně rozvíjet dovednosti členů týmů a vést je k samostatnosti
  • orientujete se v JIRA, Confluence
  • anglicky mluvíte plynule, stejně tak máte perfektní znalost češtiny/slovenštiny

VÝHODOU

  • pro vás budou vaše zkušenosti z business nebo technické analýzy, popř. předchozí zkušenosti ve vývoji nebo UX
  • aktivní/pasivní znalost UML, BMPN 2.0 a vyšší
  • znalost Scaled Agile Framework (SAFe®)
  • zkušenost s dodávkou projektů ze strany dodavatele, nejlépe ve vztahu, B2B, B2E, B2G
  • je potřeba se umět na věci dívat s nadhledem, realistickým pohledem a hledat řešení, jak dosáhnout vytyčeného cíle

CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, vyberete si z bohaté nabídky interních a externích školení - více informací na Facebooku Cleverlance
  • moderní kanceláře na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Projektové řízení; Ostatní
Datum nástupu: Dohodou