Volné pozice

Developer - Office 365 / SharePoint Online

Do naší divize Enterprise Solution and Applications, zabývající se poskytováním služeb vývoje a provozu online web aplikací pro velké zákazníky, postavených na technologiích od Microsoftu, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici developer / konzultant. Vítáme spolupráci na plný úvazek. Pokud se však nechcete vázat naplno a pracujete mimo Prahu nebo Brno, pojďme se sejít také a probrat možnosti.

CO VÁS ČEKÁ?
  • budete se podílet na dodávce projektů našim klientům nasazujícím ve svých systémech technologie 0ffice 365 a SharePoint
  • součástí vaší práce bude také analýza a dodání svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace, do budoucna uvítáme vaši spolupráci při návrhu architektury
  • v rámci řešených projektů budete poskytovat technické konzultace našim klientům ​

  • primárně využijete své praktické zkušenosti s vývojem a nasazováním O365 a SharePoint online
  • neobejdete se bez znalosti Azure a C#, ASP.NET a MS SQL
  • dále na projektech v naší divizi ESA zúročíte své zkušenosti s programováním v JavaScriptu, Reactu či Angularu i znalosti WCF a .NET Framework
  • vítáme (není však podmínkou) vaši praxi v tvorbě procesů pomocí Nintex workflow, MS Flow, Azure Logic Apps
  • výhodou pro vás bude znalost nástroje Power Apps
  • měl/a byste znát praktiky, postupy a metodiky v oblasti softwarového vývoje (UML, RUP, SCRUM …)
  • umíte pracovat systematicky a dokážete prioritizovat podstatné informace a postupy
  • zakládáte si na svém analytickém přístupu, spolehlivosti, pečlivosti a prezentačních dovednostech
  • skvěle ovládáte češtinu, angličtinu využijete ve čtení zadavatelské dokumentace ​
CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • ​zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra nebo v centru Brna v Žabovřeskách, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • benefity (MultiSport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další) ​

Lokalita: Praha; Brno; Ostrava
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou