Volné pozice

DevOps Engineer

Přidej se do týmu top specialistů v oboru! Technologie u nás neadoptujeme, ale především tvoříme. Pomáháme naším klientům nahlédnout do budoucnosti automatizace a kontejnerové virtualizace. A hlavně, neděláme DevOps, protože musíme, ale protože nás baví.

CO VÁS ČEKÁ?
  • budeš se podílet na návrhu infrastruktury pro hostování aplikací
  • budeš se podílet na zlepšování a automatizaci IT procesů
  • budeš zastávat roli systémového administrátora Linuxových serverů
  • budeš součástí týmu, který poskytuje řešení pro kontejnerovou virtualizaci
  • budeš spolupracovat s vývojářským týmem na CI/CD
  • uvítáme Tvé vlastní nápady a návrhy technických řešení – čekají tě výzvy na projektu pro největšího IT poskytovatele v ČR
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • Linux, Docker a základy GIT i sítí jsou nutností
  • SQL, Redis, či správu Consul budeš k práci potřebovat také
  • výhodou Ti bude znalost CLI pro AWS, primárně pak Azure
  • aktivně se orientuješ v building pipeline TFS, příp. Bitbucket/Jenkins, Gitlab
  • zaboduješ zkušenostmi s Kubernetes/Swarm, Proxy/LB, Apache/Nginx, nebo se orientuješ v administraci JAVA aplikací (Tomcat)
  • velmi aktivně zúročíš své zkušenosti s orchestrací – puppet/chef/ansible
  • umíš výborně česky či slovensky, aktivní angličtinu potřebuješ minimálně na technickou dokumentaci
CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u některých projektů je možná spolupráce off-site
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Správa systémů; Ostatní
Datum nástupu: dohodou