Volné pozice

Microsoft Dynamics CRM Developer

​Pro náš interní tým zajištující support aplikací, hledáme nadšence do CRM řešení, který/á se nebojí samostatné práce a chce se odborně rozvíjet na různorodých projektech.

CO VÁS ČEKÁ?
  • customizace a vývoj pro Microsoft Dynamics CRM
  • součástí vaší práce bude i analýza požadavků a návrhy řešení
  • budete vyvíjet rozšíření do aplikace Microsoft Dynamics CRM
  • integrace Microsoft Dynamics CRM s okolními systémy
  • nemine vás ani tvorba reportů pro SSRS
  • oprava chyb a tvorba vývojové dokumentace ​

  • ovládáte algoritmické a programátorské principy (OOP, interfaces, collections, generics)
  • máte zkušenosti s programovacím jazykem C# (případně VisualBasic.NET, ASP.NET)
  • potřebná je i zkušenost s vývojem nebo customizacemi Microsoft Dynamics CRM
  • využijete také svých znalostí SQL DML a JavaScriptu
  • výhodou bude i znalost Microsoft SQL Server Reporting Services (SSRS)
  • dokážete logicky myslet a zakládáte si na svém analytickém přístupu, spolehlivosti a pečlivosti
  • dokážete pracovat samostatně a zodpovědně a máte aktivní přístup k práci a řešení problémů
  • komunikujete v ČJ/SJ na výborné úrovni, AJ je vyžadována na úrovní čtení dokumentace ​

CO NABÍZÍME?

  • ​​​příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení ​
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří v Brně Slatině s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další​​​

Lokalita: Brno
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou