Volné pozice

Test Automation Engineer

​​​​​Máte praxi v navrhování, implementaci a realizaci automatizovaných testů? Orientujete se v Seleniu a SoapUI? Pojďme se sejít a proberme možnosti, jak uplatnit vaše zkušenosti na smysluplných řešeních na projektu v oblasti Identity Managementu v našem interním týmu.

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​návrh a údržba testovacího prostředí na testování chyb
  • vytváření test case podle testovacího plánu
  • převážně automatizované testování SW- návrh, implementace automatizovaných testů, realizace automatizovaných testů
  • tvorba, realizace a údržba funkčních manuálních a integračních testů
  • analýza výsledků testování, reporting
  • spolupráce s vývojáři

  • ​využijete zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním testů – znalost principů QA a cyklu vývoje SW
  • máte dokladovatelnou praxi s nástroji pro automatizované testování, u nás využíváme Selenium a SoapUI
  • zúročíte své zkušenosti s programováním v jazyku Java
  • znalost psaní testovacích scénářů
  • vítány jsou i vaše zkušenosti s výkonnostním či zátěžovým testováním
  • bez praktické znalosti SQL se neobejdete
  • umíte pracovat v JIRA, Confluence
  • zabodujete znalostí čtení z diagramů UML, EA
  • máte schopnost porozumění logice aplikací po funkční stránce
  • jste týmový hráč, máte zodpovědný a aktivní přístup k práci a řešení problémů, samostatnost a smysl pro detail
  • ovládáte výborně ČJ/SJ, AJ máte na komunikativní úrovni ​

CO NABÍZÍME?
  • ​​příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení ​
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Brně Žabovřeskách, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další​​​

Lokalita: Brno
Obor: Vývoj; Testování softwaru
Datum nástupu: Dohodou