Volné pozice

IT Analyst

​Máte zkušenosti s vytvářením technického zadání řešení na základě business požadavků zákazníka? Umíte připravit kvalitní analytickou dokumentaci, která se dobře čte nejen vývojářům a implementátorům, spolupracujících s vámi na dodávaném řešení? Zvažujete do budoucna kariérní posun do role Solution Architect?
Dejte nám o sobě vědět a pojďte se s námi podílet na technologicky i business specifických projektech z oblasti bankovnictví, telca nebo industry!

CO VÁS ČEKÁ?
  • analytik je v Cleverlance spojovacím článkem účastníků projektu od A do Z, tj. od zjišťování a ověřování požadavků se zástupci zadavatele, přes organizaci a vedení řešitelských schůzek, návrhy a prezentace řešení klientovi, technické zadání vývojovému týmu, včetně projednávání případných dodatečných změn v dodávce, modelování procesů, zpracování návrhů obrazovek, až po podporu při přípravě UAT testů
  • primárně budete odpovědný/á za tvorbu IT analýz a kvalitní analytické dokumentace
  • uvítáme vaši proaktivitu a doporučení na inovativní kroky, aplikovatelné pro řešenou oblast
  • máte-li dostatek zkušeností a potřebnou ambici, do budoucna můžete získat možnost se stát solution architektem ​

  • dokázat analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky
  • umět formulovat datové struktury, definovat rozhraní
  • máte zkušenosti s modelováním procesů
  • neobejdete se bez znalosti Enterprise Architect
  • dokážete prezentovat požadavky v grafické formě
  • zakládáte si na svých organizačních schopnostech s důrazem na zpracování velkého objemu získaných informací a jejich prioritizace
  • orientujete se v současně používaných metodách při práci s požadavky (UML, Use Cases, BPMN, ITIL, ...)
  • výhodou by pro vás byla znalost XML a SQL
  • stále na sobě pracujete a snažíte se soustavně odborně rozvíjet
  • jste týmový hráč s výbornými komunikačními schopnostmi a dokážete dotahovat věci do konce
  • jste samostatná a spolehlivá osobnost, s proaktivním přístupem
  • skvěle ovládáte češtinu / slovenštinu, slušně angličtinu, dokážete v ní prezentovat řešení ​

CO NABÍZÍME?
  • ​příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • ke své práci obdržíte notebook a mobil se zvýhodněným tarifem
  • v Cleverlance získáte ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • nabízíme vám benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další ​

Lokalita: Praha
Obor: Analýza
Datum nástupu: dohodou