Volné pozice

Senior Tester

Žijete odhalováním bugů? Láká vás do budoucna posun k test analýze či test managementu? Nebo se chcete stát specialistou na automatizované testy? Přidejte se k jednomu z největších týmu QA specialistů v ČR!​

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​primárně spolupráce se špičkami v testingu v ČR ;-)
  • testování – akceptační, regresní, integrační, free testy, zátěžové, black box, penetrační testy
  • budete-li mít zájem, časem můžete přičichnout nebo se naplno pustit do automatizovaných testů
  • v roli senior testera vám může být svěřen micro tým a pravomoci s tím související
  • psaní test scénářů a use case
  • čtení, případné připomínkování dokumentace
  • časem uvítáme případě vašeho zájmu posun do test analýzy nebo do test designu či test managementu, test architektury – je na vás, kterým směrem se chcete vydat
  • ​měl/a byste mít praxi s aktivním testováním SW a psaním test scénářů
  • dobrá znalost MS Office
  • u kandidátů pro oblast telco vítána znalost SoapUI; výhodou je i zkušenost s integračními testy
  • nutná znalost některých z testovacích nástrojů - JIRA/HPQC/SPIRA/Mercury/Mantis apod.
  • výhodou je pro vás znalost MS SQL
  • samostatnost, logické uvažování, analytické schopnosti, flexibilita
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • ČJ/SJ, alespoň pasivně AJ
CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí kanceláří v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
    občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Testování softwaru
Datum nástupu: dohodou