Volné pozice

Integration Developer

​​​Lákají vás náročné a technologicky specifické projekty, třeba z oblasti automotive nebo telco? Zajímáte se o vývoj v Java EE, práci s integračními platformami a aplikačními servery (WebLogic, WebSphere, Oracle, JBoss) a principy EIA (ESB, BPM)?

Přidejte se k našemu novému vývojovému týmu zaměřenému na integrační projekty!

CO VÁS ČEKÁ?
  • budete vyvíjet na některé z Enterprise integrační platforem, jako je IBM ESB a BPM
  • účastnit se analýzy skutečných potřeb zákazníka
  • pojďte přispět svými připomínkami a návrhy řešení architektury a výběru technologií
  • nevyhnete se tvorbě dokumentace a budete se aktivně účastnit rozvoje development procesu (Unit testy, Test driven development, continuous ingration, braching, deployment proces atd.)
  • čeká vás spolupráce s dobrou partou lidí, kteří si prošli nejedním projektem
  • stále se u nás budete učit novým věcem a přístupům ve vývoji
  • ​primárně uvítáme znalost Java EE, např. Spring, Maven, MyBatis, Hibernate, WebServices, JavaScript, Ajax; SQL - žádná z těchto technologií není nezbytnou podmínkou, pokud nás přesvědčíte o svých praktických zkušenostech s analogickými technologiemi
  • uvítáme zájem o integrační platformy a aplikační servery, jako jsou WebLogic, WebSphere, Oracle, JBoss; a principy EIA (ESB, BPM, SOA, business rules), výhodou znalost Apache Camel; oceníme zkušenosti s nástroji pro design (Enterprise Architect) a testování (SoapUI)
  • výhodou může být orientace v Liferay, front end frameworks, lightweight frontend (JavaScript)
    více, než schopnost luštění algoritmických hádanek, potřebujeme PRAKTICKÉ zkušenosti s různými frameworky, technologiemi, design patterns
  • znalost UML
  • měl/a by ses aktivně účastnit na rozvoji development procesu (Unit testy, Test driven development, continuous integration, branching, deployment proces atd.)
  • umět výborně česky či slovensky, domluvit se anglicky
CO NABÍZÍME?
  • ​​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • moderní kanceláře v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Vývoj
Datum nástupu: dohodou