Volné pozice

iOS Developer

​​Jste nadšenec do mobilních technologií? Chcete vyvíjet moderní aplikace nejen pro smartphony, ale třeba i pro hodinky, robotické hračky a jiné smart gadgets? Body navíc získáte za zkušenost s animací.
Jsme mobilní - naše týmy vzájemně spolupracují v Praze, Brně i Bratislavě. Ke kterému se přidáte vy?

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​​vývoj a customizace iOS aplikací
  • odpovědnost za technickou analýzu a vývojové řešení
  • ladění aplikací s HW nástroji
  • odpovědnost za validaci aplikace
  • otestování svěřené aplikace
  • tvorba dokumentace
  • možnost podílet se na zajímavých projektech s využitím nejmodernějších technologií
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​mít dobrou znalost aktuální verze Swift, Xcode a iOS SDK
  • mít znalost Xcode build systému
  • mít zkušenosti s objektově orientovaným návrhem

VÝHODOU, NIKOLIV NUTNOSTÍ

  • zkušenost s unit testy a TDDznalost Dependency Injection
  • zkušenost s automatizovaným testováním iOS aplikací (UI, BDD)
  • zkušenost s animací
  • znalost některého dependency manageru (Carthage, CocoaPods, Swift Package Manager)
  • zájem o reaktivní programování (RxSwift, ReactiveCocoa)
  • znalost pokročilých kostrukcí jazyka Swift (generics, PAT)
  • zkušenost s Continuous Integration (Fastlane, Jenkins, Travis, Xcode server)
  • zkušenost s publikováním aplikací do App Store
  • výborná znalost ČJ/SJ, pokročilá AJ
CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • možnost účastnit se velkých českých a zahraničních projektů a být součástí týmu zkušených mobilních vývojářů
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím, telefonům/tabletům/a robotickým hračkám různých platforem
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • moderní kanceláře v oblíbených lokalitách blízko centra - v pražské historické zástavbě u Letné a v brněnském KrPoli (dobrá dostupnost MHD i na kole)
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Praha; Brno
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou