Volné pozice

GDPR Business Analyst

​​Hledáme kolegu/kolegyni na pozici GDPR Business Analyst, který by posílil náš tým na projektu u přední bankovní instituce. Máte zkušenosti se zjišťováním a analyzováním funkčních a nefunkčních požadavků? Umíte vytvářet analytickou dokumentaci? Zajímáte se o oblast GDPR? Dejte nám o sobě vědět!

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​analýza a shrnutí dopadu GDPR na současné procesy a aktivity banky
  • mapování procesů a hodnocení rizik možného úniku informací z oblasti zpracování a archivace osobních údajů
  • zpracování a prezentace výstupů analýzy (podrobný popis procesu včetně procesních map)
  • tvorba podkladů pro SW vývoj zejména v Enterprise Architect (ve formách výstupů typu UML diagramy, wireframes, use cases apod.)
  • příprava funkční a systémové (detailní) specifikace
  • návrh nových postupů a související dokumentace v souladu s platnou legislativou
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky
  • orientovat se nebo mít zájem o v problematiku GDPR, PSD II a podobná regulační nařízení
  • mít přehled a ideálně mít praktické zkušenosti v současných metodách používaných při zpracování požadavků ( např. UML, use cases, BPMN, ITIL, …)
  • pracovat s Enterprise Architect
  • body plus získáte orientací v bankovnictví, popř. financí
  • umět si stanovit priority a dokázat co nejefektivněji dojít k cíli
  • profesionálně vystupovat, velmi dobře prezentovat a vyjednávat
  • pracovat samostatně a zodpovědně
  • ČJ/SJ na velmi dobré úrovni, AJ na komunikativní úrovni
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí kanceláří v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Analýza
Datum nástupu: Dohodou