Volné pozice

Testing Clever Akademie

​​Už počtvrté v tomto roce otevíráme program vhodný pro ty, které baví IT a hledají způsob, jak v tomto oboru začít.
Pojďte se naučit testovat software - zúčastněte se naší Testing Clever Akademie a otevřete si cestu ke své nové profesní dráze!

CO VÁS ČEKÁ?

​Od zájemců očekáváme bystrý a pohotový přístup, pečlivost a spolehlivost. Uvítáme analytický způsob uvažování a povědomí o IT. Hledáme lidi s týmovým duchem, kteří jsou schopní samostatné práce, mluví výborně česky či slovensky a trochu anglicky.

Důležité je nadšení pro věc a zájem o práci na HPP!

CO NABÍZÍME?

​Naučíme vás metodikám testování softwaru, seznámíme vás s používanými testovacími nástroji a technologiemi.

​Tři nejšikovnější účastníky akademie čeká finanční odměna 4 až 10 tisíc korun a nabídka na novou práci na HPP v Praze.

Čtvrté kolo Testing akademie v roce 2018 se uskuteční v termínu 30.7. - 3.8.2018

Více informací naleznete na blogu #CREATEIT

Výukový program je zdarma, počet míst je omezen a koná se na něj výběrové řízení. V případě zájmu o účast pošlete své CV na e-mail lucie.kalousova@cleverlance.com.

TCA_Leto_web.jpg

Lokalita: Praha
Obor: Testování softwaru
Datum nástupu: dohodou