Volné pozice

Senior IT Analyst pro oblast bankingu

​​​Hledáme kolegu/kolegyni na pozici senior IT analytik, který by posílil náš tým u přední bankovní a finanční instituce. Tým se zaměřuje na oblast bezpečnosti multikanálových aplikací a v současné době řeší několik projektů, mimo jiné bude zavádět vícevrstvé autentikační metody s ohledem na multikanálový přístup a mobilní zařízení. Pokud berete nové projekty jako výzvu a rádi pracujete v menším týmu, dejte nám o sobě vědět!

CO VÁS ČEKÁ?
  • tvorba analýz a funkčních designů
  • konzultace se zadavateli, business analytiky, technickými designéry a provozem
  • analytická podpora vývoje
  • návrh IT řešení nebo jeho možností
  • vypracování analytických artefaktů ve formě případů užití a jejich realizací včetně integrace
  • tvorba odhadů pracnosti navrhovaných řešení
  • podpora testovacích týmů, podílení se na přípravě a exekuci testovacích případů v rámci expertních testů
  • ​​schopnost analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky
  • schopnost formulovat datové struktury, definovat rozhraní
  • znalost Enterprise Architect podmínkou
  • znalost současných metod používaných při práci s požadavky (UML, Use Cases, ...)
  • znalost XML, SQL výhodou
  • zkušenost z bankovního prostředí výhodou
  • týmový hráč, komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost
  • výborná znalost ČJ/SJ, znalost anglického jazyka alespoň na pasivní úrovni (čtení dokumentace apod.)​
CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka cizích jazyků, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)​

Lokalita: Praha
Obor: Analýza
Datum nástupu: dohodou