Volné pozice

Security Technical Consultant

Máte technické znalosti v oblasti webového zabezpečení a výborné komunikační schopnosti zejména v anglickém jazyku?
Pro náš unikátní startup-ový projekt, zaměřený na vývoj bezpečnostních řešení pro detekci podvodů v online bankovním prostředí, hledáme nové kolegy/ně na pozici Security Technical Consultant.
Dejte nám o sobě vědět!​

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​ demonstrace našeho produktu založená na hlubokém pochopení bezpečnostního podnikání, pochopení toho, jak fungují různé kybernetické útoky a jak se s nimi​ náš produkt zabývá
  • ​komunikace s potenciálními klienty a prezentace produktu prostřednictvím služby WebEx nebo osobně
  • ​zodpovídání technických dotazů ohledně produktu
  • identifikace řešení zaměřeného na potřeby specifické pro zákazníka
  • koordinace a úzká spolupráce s interním prodejním a technickým týmem
  • udržování znalostí ohledně aktuální bezpečnostní situace a analýzy hrozeb
  • ​ využívat svých zkušenosti v oblasti bezpečností, zejména v oblasti webového zabezpečení
  • vášnivě přistupovat k bezpečnosti a etickému hackování
  • využívat svůj nadšený a proaktivní přístup a tah na branku
  • komunikovat a prezentovat náš produkt zákazníkům z technického hlediska na profesionální úrovní
  • anglický jazyk na byznys úrovní, veškerá komunikace směrem ke klientům bude převážné v angličtině
CO NABÍZÍME?
  • ​ účast na startup-ovém, ambiciózním bezpečnostním projektu, kde vy budete důležitou součástí mezinárodního úspěchu
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • atraktivní plat, bonusy a prémie dle výkonu
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a příjemné přátelské prostředí

Lokalita: Praha; Brno
Obor: Konzultace; Security; Ostatní
Datum nástupu: Dohodou