Volné pozice

Python Developer

Zajímáte se o novinky z oblasti bezpečnostních produktů? Jste nadšenec do jejich vývoje? Dokážete pracovat samostatně a zároveň se stát platným členem týmu?

Pro náš startupový projekt, zaměřený na vývoj  bezpečnostních řešení pro detekci podvodů v online bankovním prostředí, hledáme nové kolegy/ně na pozici Python developer.
Dejte nám o sobě vědět!

CO VÁS ČEKÁ?
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​programovat čistý kód v Python
  • samostatně tvořit a dokončit (vlastní projekty jakéhokoliv rozsahu)
  • spolupracovat v týmu (SVN, Trac, dokumentace vlastního kódu a schopnost pokračování v cizím kódu)
  • znalost Linux alespoň na základní úrovní
  • zkušenost s OOP
  • být schopný aplikovat návrhové vzory
  • unit testing, automatic testing

CO NABÍZÍME?
  • účast na startupovém, ambiciózním bezpečnostním projektu
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • dobré platové podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí
  • občerstvení na pracovišti
  • po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office

Lokalita: Brno
Obor: Vývoj
Datum nástupu: dohodou