Volné pozice

Network Security Specialist

​​​​Do týmu dceřiné společnosti působící v oblasti security hledáme samostatného a spolehlivého spoluhráče na pozici Network Security Specialist pro bezpečnostní produkty zejména platformy Checkpoint. Hledáme profesionála se schopností samostatně řešit vzniklé problémy, improvizovat, odolávat stresujícím situacím a s motivací pro týmové úspěchy.
Budete pracovat pro velké české a slovenské finanční instituce a významné národní i mezinárodní společnosti.

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​příprava projektů a předprodejní podpora, odpovědnost za úspěšnou realizaci projektu
  • bezpečnostní konzultace, poradenství pro klienty
  • bezpečnostní analýza informačních systémů a sítí
  • implementace a správa síťových bezpečnostních produktů platformy Check Point
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT
  • praxe v oboru bezpečnosti minimálně 2 roky
  • znalost síťové bezpečnosti, virtualizace, správa Win/UX systémů
  • znalost obecných síťových technologií, zkušenosti s produkty Check Point výhodou
  • minimálně aktivní znalost anglického jazyka
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu
  • schopnost organizace souběžných projektů, řešení priorit
  • ochota a chuť učit se novým věcem
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí stabilní české firmy
  • moderní HW a SW (jsme vždy první ve využívání nejnovějšího SW pro detekci a vyhodnocování útoků)
  • vlastní EDU centrum (možnost večerních školení, získání dalších certifikací)
  • flexibilní pracovní dobu, home office
  • šance účastnit se zajímavých zahraničních služebních cest
  • příležitost účasti na světových konferencích a na konferenci Security
  • možnost ovlivňovat své směřování ve firmě
  • prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci
  • otevřené, přátelské prostředí
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • pracoviště v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko Letné a centra (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené,​ výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/RJ), stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu)

Lokalita: Praha
Obor: Security
Datum nástupu: Dohodou