Volné pozice

.NET Developer

Hledáme nového kolegu/kolegyni - .NET vývojáře/ku, pro rozšíření týmu, který pracuje na rozvoji pan-evropského B2B obchodního portálu jednoho z předních světových výrobců multifunkčních zařízení. Čeká tě skvělý menší kolektiv, zajímavá práce a spousta akcí.

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​​programovat v jazyku C#/.NET na pokročilé úrovní a znát WCF
  • vyvíjet v TFS
  • pracovat s MS SQL a mít zkušenosti s vývojem DB aplikací
  • výhodou je zkušenost s vývojem webových aplikací na technologiích ASP.NET
  • analyticky a logicky myslet
  • být schopen návrhu aplikace
  • být schopen samostatné komunikace se zákazníkem
  • být zodpovědný, pečlivý
  • komunikovat v českém/slovenském a anglickém jazyku

CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • kvalitní HW i SW vybavení
  • dobré platové podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí středně velkého teamu
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení ​- více informací na Cleverlance FB stránkách
  • kanceláře v oblíbené lokalitě KrPole, v dostupnosti MHD, na kole (máme vlastní kolárnu) a parkování v dosahu
  • příjemné pracovní prostředí v budově s vlastní kantýnou a skvělé restaurace v blízkém okolí
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Brno
Obor: Vývoj
Datum nástupu: dohodou