Volné pozice

.NET Developer - oblast Security

Programujete už nějaký ten pátek v .NET a zajímáte se o oblast Security?

S námi máte možnost se podílet na vývoji unikátní aplikace speciálně vyvinuté k balíku MS Office, která umožňuje klasifikovat dokumenty dle důvěrnosti informací.

Čeká vás práce primárně na backendu a zásahy do GUI. Na tomto projektu zužitkujete i své zkušenosti z oblasti iOS vývoje a orientace v cloud řešeních.

CO VÁS ČEKÁ?
  • umět programovat v jazyku .NET Framework, WPF, WCF a prostředí Visual Studio
  • mít zkušenosti s objektově orientovaným programováním
  • výhodou pro vás bude znalost návrhových vzorů
  • stejně tak zužitkujete svou znalost síťových protokolů, zejména HTTP a Syslog
  • mít zkušenosti s REST API a JSON
  • zabodujete svou zkušeností s vývojem doplňků pro MS Office, Outlook a SharePoint (není podmínkou)
  • měl/měla byste být schopen/schopna vytvářet Unit a UI testy
  • neobejdete se bez znalosti relačních databází a znalosti Microsoft SQL Server
  • vítána je zkušenost s vývojem webových aplikací na platformě IIS
  • orientovat se v systému Git a v agilních metodikách
  • vytvářet příslušnou dokumentaci
  • výhodou pro vás bude zkušenost s vývojem v oblasti IT Security
  • být samostatný, spolehlivý, pečlivý a týmový hráč
  • být ochoten se stále učit novým věcem a hledat nová řešení
  • aktivně komunikovat v českém/slovenském a anglickém jazyce
CO NABÍZÍME?
  • zázemí stabilní české firmy
  • moderní HW a SW (nejnovější systémy pro detekci a vyhodnocování útoků)
  • vlastní EDU centrum (možnost večerních školení, získání dalších certifikací)
  • flexibilní pracovní dobu, home office
  • šanci zajímavých zahraničních služebních cest
  • příležitost účasti na světových konferencích
  • účast na konferencích Security
  • možnost ovlivňovat své směřování ve firmě
  • prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci
  • otevřené, přátelské prostředí
  • občerstvení na pracovišti
  • bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené,​ výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/RJ), stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu)

Lokalita: Praha; Brno
Obor: Vývoj; Security
Datum nástupu: dohodou