Volné pozice

Liferay Developer

​Žiješ programováním v Java EE? Zajímá tě Liferay?  Pak hledáme právě tebe!
Aktuálně rozšiřujeme naše týmy v Praze, Brně. Nebo tě láká mezinárodní projekt? Pak tu máme projekt vývoje portálu s 60 % alokací v Německu a 40 % možnost práce v ČR.

CO VÁS ČEKÁ?
  • využívat svých praktických zkušeností s vývojem a údržbou Java EE aplikací
  • vyvíjet portlety
  • technologie a frameworky: JPA (Hibernate), Spring, JavaScript,
    zkušenost s některými frontend technologiemi kompatibilními s Liferay: JSF, Spring MVC, Vaadin, AlloyUI, Bootstrap
  • Liferay Portal - výhodou
  • být profesionální a mít proaktivní přístup
  • komunikovat v českém/slovenském jazyku, znalost anglického jazyka
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • zázemí kanceláří v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • mobil s tarifem a notebook dle vlastního výběru
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Praha; Brno
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou