Volné pozice

Konzultant

​Do našeho rychle rostoucího týmu dceřiné společnosti, která vyvíjí bankovní software, hledáme konzultanta, který má prokazatelné zkušenosti v oblasti návrhů řešení IT systémů pokrývajících problematiku obchodování na kapitálových trzích.

CO VÁS ČEKÁ?
  • komunikace se zákazníky, identifikace potřeb, jejich analýza
  • odpovědnost za specifickou business oblast, její rozvoj, sledování trendů​
  • sledování legislativy a analýza dopadů do systému
  • spolupráce na definování strategie rozvoje produktu
  • návrhy optimalizace business procesů
  • prokazatelné zkušenosti s analýzami a návrhy IT řešení pokrývajících oblast ​investičního bankovnictví
  • analytické myšlení
  • základní znalost MS SQL
  • profesionální vystupování
  • ochota učit se novým věcem
  • samostatnost v řešení svěřených problémů
  • týmový hráč
  • komunikativnost, asertivní a pozitivní jednání, tah na branku – častá komunikace se zákazníky, interním týmem
  • chuť vzdělávat se v business problematice investičního bankovnictví
  • výborná znalost českého nebo slovenského jazyka, pokročilá znalost angličtiny
CO NABÍZÍME?
  • přátelský kolektiv lidí
  • práce z domova (důležitý je výsledek, ne čas strávený na pracovišti)
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • možnost spoluvytváření strategie společnosti
  • práci na projektech s moderními technologiemi a přístupy
  • benefity (výuka AJ, sick days, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, sport, sick days a další)

Lokalita: Praha
Obor: Konzultace
Datum nástupu: dohodou