Volné pozice

Junior Java Developer - Java Clever Akademie

​Chceš se opravdu naučit programovat v Java? Ve dnech 9.-13.7.18 se koná další z řady našich Java Clever akademií!
Čeká tě spolupráce s našimi zkušenými vývojáři, naučíš se psát kód pro reálné systémy, budeš se podílet na návrhu technického designu, tvorbě vývojové dokumentace atd.
Chceš se učit? A dáš to i při studiu VŠ? Ozvi se nám!​​

CO VÁS ČEKÁ?
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • mít zkušenost s vývojem v objektovém programování​
  • základní znalost Java EE, znalost Java SE
  • zkušenost s aplikačními a webovými servery výhodou
  • základní znalost některého skriptovacího jazyka (TCL, Perl, Python, Unix shell, VB script)
  • znalost UML vítána
  • logické a analytické myšlení, schopnost řešit problémy
  • ochota neustále se vzdělávat a učit se novým věcem
  • výborná znalost ČJ/SJ, alespoň komunikativní znalost AJ
CO NABÍZÍME?
  • když uspěješ - máš možnost u nás získat pracovní nabídku na spolupráci i na částečný a flexibilní úvazek
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • stále se budeš učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • moderní kanceláře v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Akademici vítáni!
Na našem blogu najdete více informací o připravované Java Clever Akademii.

Lokalita: Praha
Obor: Vývoj; Ostatní
Datum nástupu: dohodou