Volné pozice

Java Architect - technologický leader

Do našeho brněnského týmu, zabývajícího se webovými aplikacemi a portály, hledáme týmového kolegu/kolegyni - zkušeného vývojáře/architekta - technologického leadera, který dokáže zajistit rozvoj a ovládnutí hlavního technologického mainstreamu v týmu vývojářů. Vaší pracovní náplní bude návrh architektury systému a vhodných frameworků, měl/a byste být schopen/a následně obhájit svá rozhodnutí před týmem i u zákazníka.​

CO VÁS ČEKÁ?
  • být týmovým kolegou, který nejen profesními dovednostmi, ale také svým osobnostním profilem zapadne do našeho týmu
  • mít praxi nejméně 5 let s vícevrstvými Java / J2EE projekty v roli vývojáře/architekta
  • navrhnout architekturu systému a vhodné frameworky a obhájit svá rozhodnutí v týmu a ideálně i u zákazníka
  • zajistit rozvoj a ovládnutí hlavního technologického mainstreamu v týmu vývojářů
  • zajímat se o technologie, sledovat trendy a identifikovat potenciální kandidáty na začlenění do našeho development procesu. Zároveň ovšem se schopností správně posoudit poměr cena/výkon pro nové technologie včetně uvážení dalších aspektů, jako je učící křivka pro členy teamu nebo následná schopnost přebrat projekt oddělením supportu
  • v roli seniora ochotně pomáhat i méně zkušeným kolegům a dále je rozvíjet, například metodu code review, konzultací a organizováním workshopů
  • přispívat k dalšímu rozvoji interního development procesu: – Unit testy, Test driven development, continuous integration, jak správně organizovat kód (branching, …), deployment proces / release management
  • být odpovědný a samostatný  - seniorním lidem nediktujeme, JAK mají něco udělat, věříme jim
  • začlenit se do procesu vývoje nad SCRUM a přispívat k jeho dalšímu rozvoji
  • technologie, které primárně uvítáme: Spring, Angular, Hibernate, WebServices, REST, JavaScript, JQuery, Maven. Žádná není nezbytnou podmínkou, pokud nás přesvědčíte o svých praktických zkušenostech s analogickými technologiemi
  • dále může být výhodou orientace v některých následujících oblastech – Liferay, integration platforms/ESB
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům. Díky tomu, že realizujeme i nové projekty „na zelené louce", nejsme svázáni s historickými technologiemi a můžeme stavět na moderních technologiích a přístupech
  • kvalitní HW i SW vybavení
  • dobré mzdové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí středně velkého teamu
  • podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • lokalita KrPole, od září budeme v moderních kancelářích na nové adrese ve Slatině,  s vlastní kolárnou a parkovištěm
  • příjemné pracovní prostředí v budově s vlastní kantýnou a skvělé restaurace v blízkém okolí
  • občerstvení a ovoce na pracovišti, relaxační místnost, jóga, masáže, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Brno
Obor: Vývoj
Datum nástupu: dohodou