Volné pozice

IT Security Consultant

​Do týmu naši dceřiné společnosti působící v oblasti security, hledáme samostatného a spolehlivého spoluhráče na pozici konzultanta pro bezpečnostní produkty a služby. Hledáme profesionála se schopností samostatně řešit vzniklé problémy, improvizovat, odolávat stresujícím situacím a s motivací pro týmové úspěchy.
Budete pracovat pro velké české a slovenské finanční instituce a významné národní i mezinárodní společnosti.

CO VÁS ČEKÁ?
  • příprava projektů a předprodejní podpora, odpovědnost za úspěšnou realizaci projektu
  • implementace a správa bezpečnostních produktů (SIEM, DLP, IPS/IDS, PAM a jiné)
  • poskytování technické podpory zákazníkům, komunikace se zákazníkem, budování dlouhodobých vztahů
  • administrace a správa vybraných IT systémů
  • využívat svých poznatků získaných během  studia na SŠ/VŠ v oboru IT
  • využívat svých předchozích zkušeností v oboru bezpečnosti
  • základní znalost bezpečného vývoje, znalost OWASP standardů, příp. jiných
  • znalost síťové bezpečnosti, virtualizace, správa Windows/UX systémů
  • minimálně pasivně komunikovat v anglickém jazyku, aktivní znalost je výhodou
  • být samostatný, zodpovědný, spolehlivý, mít aktivní přístup
  • komunikovat, schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu
  • analyticky myslet
  • být schopen organizace souběžných projektů a řešení priorit
  • se neustále s chutí učit novým věcem

CO NABÍZÍME?
  • zázemí stabilní české firmy
  • moderní HW a SW (nejnovější systémy pro detekci a vyhodnocování útoků)
  • vlastní EDU centrum (možnost večerních školení, získání dalších certifikací)
  • flexibilní pracovní dobu, home office
  • šanci zajímavých zahraničních služebních cest
  • příležitost účasti na světových konferencích
  • účast na konferenci Security
  • možnost ovlivňovat své směřování ve firmě
  • prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci
  • otevřené, přátelské prostředí
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • občerstvení na pracovišti
  •  bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/RJ), stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu)

Lokalita: Praha; Brno
Obor: Konzultace; Security
Datum nástupu: dohodou