Volné pozice

HR Researcher

Firma je taková, jací jsou lidé v ní. To, že Cleverlance budou tvořit ti nejlepší, je náš, resp. váš, job. Krom společnosti veselého a přátelského týmu recruiterek, vás čeká zodpovědná a zajímavá práce, kterou snadno skloubíte s rodinným nebo studijním životem.

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​každodenní komunikace s potenciálními kandidáty, jejich vyhledávání a oslovování – research, nejčastěji půjde o IT pozice
  • pohovory, organizace II. kol a spolupráce s recruiterkami v náborovém procesu
  • administrativa spojená s náborem
  • spolupráce na HR projektech a vzdělávacích akcích
  • HR marketing
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​vítána zkušenost s náborem kandidátů (IT oblast výhodou)
  • přehled v IT technologiích
  • být komunikativní, spolehlivou osobností, k dohodnuté práci přistupovat samostatně a dotahovat úkoly do konce
CO NABÍZÍME?
  • primárně neformální a příjemný kolektiv, kde bereme v potaz i existenci a potřeby rodiny či to, že pro studenta by měla škola zůstat prioritou
  • zaškolení a neustálé vzdělávání v oblasti IT technologií a procesů – počítejte s tím, že se stále budete učit nové věci a přístupy
  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy působící na trhu již od roku 2000
  • prémiové ohodnocení podle schopností a pracovního úsilí
  • flexibilní pracovní dobu
  • pracovní úvazek dle dohody – předpokládáme cca 2-3 hod. denně, dle dohody
  • práce primárně na home office, s docházením v dohodnutém čase 1-2 x týdně do kanceláře
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji

Lokalita: Praha
Obor: Administrativa; Ostatní
Datum nástupu: Dohodou