Volné pozice

HR Recruitment Specialist

​Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokáží nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé.
Velkou zásluhu na tom, že Cleverlance je jednou z top IT českých firem, má náš recruitment tým – pojďte se stát jeho součástí. Hledáme člověka, který umí zaujmout a vybrat ty správné lidi do projektů – ať už díky aktivnímu researchi a inzerci, tak i akcím, které Cleverlance organizuje nebo se jich účastní

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​​vaším denním chlebem bude recruitment IT specialistů – hledáme posily do našich projektů do testingu, programátory (.NET, Java, PHP, databázisty), online marketing specialisty, projektové managery i analytiky
  • zprocesování náboru – tzn. pohovory, organizace II. kol, zajištění nabídek a vyjádření kandidátům
  • administrativa spojená s náborem
  • neminou vás různé reporty a tvorba prezentací
  • také vás čeká kreativní seberealizace v oblasti HR marketingu a každodenní komunikace na sociálních sítích, spolupráce na organizaci odborných vzdělávacích akcí apod.
  • plusové body získáte svou zkušeností s náborem kandidátů, ideálně z IT oblasti
  • mít přehled a zkušenosti s prací/projekty v oblasti sociálních sítí
  • jste empatická, asertivní a komunikativní osobnost
  • k dohodnutým projektům přistupujete samostatně a dokážete dotahovat věci do zdárného konce
  • jste flexibilní, ochotná/ý se neustále rozvíjet a učit novým věcem
  • umíte výborně česky nebo slovensky a angličtinu používáte aktivně

CO NABÍZÍME?
  • ​samostatnou práci na HR projektech v oblasti náboru a HR marketingu
  • zázemí stabilní české IT firmy působící na trhu již 18 let
  • podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • moderní kanceláře v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)

Lokalita: Praha
Obor: Ostatní