Volné pozice

IT Analyst

​​​Chcete se podílet na zajímavých projektech z oblasti bankovnictví?
Máte zkušenosti s vytvářením technického řešení dle business požadavků zákazníka? Orientujete se v bankovních systémech a produktech? Umíte připravit analytickou dokumentaci, která se dobře čte nejen vývojářům a implementátorům, kteří s vámi na řešení spolupracují? Berete nový projekt jako výzvu?
Dejte nám o sobě vědět!

CO VÁS ČEKÁ?
  • schopnost analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky
  • schopnost formulovat datové struktury, definovat rozhraní
  • schopnost modelace procesů, znalost Enterprise Architect podmínkou a prezentování požadavků v grafické formě
  • organizační schopnosti s důrazem na velký objem získaných informací
  • znalost současných metod používaných při práci s požadavky (UML, Use Cases, BPMN, ITIL, ...)
  • znalost XML, SQL výhodou
  • znalost financí, orientace v bankovnictví
  • ochota neustále na sobě pracovat a odborně se rozvíjet
  • týmový hráč, výborné komunikační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • výborná znalost ČJ/SJ, anglický jazyk na velmi dobré úrovni (slovem i písmem)
CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • moderní kanceláře v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Analýza
Datum nástupu: dohodou