Volné pozice

Account Delivery Manager

​Zajímá Vás investiční bankovnictví? Orientujete se v projektovém managementu? Láká Vás posun do světa salesu a business development managementu?  Tak se nám ozvěte!

CO VÁS ČEKÁ?
  • spoluvytváření prodejní a marketingové strategie prodeje produktu v rámci střední a východní Evropy
  • řízení implementačních projektů
  • hledání nových obchodních kontaktů, příprava nabídek a komunikace s potenciálními zákazníky
  • spoluvytváření  prezentace a marketingových materiálů společnosti
  • podílení se na definici roadmapy rozvoje produktu
  • vedení obchodních jednání
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • VŠ vzdělání ekonomického / technického směru
  • alespoň základní orientace v problematice investičního bankovnictví podmínkou
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • kreativní přístup
  • výborná angličtina
  • výhodou jsou zkušenosti s prodejem IT produktů
  • znalost základních principů projektového řízení
CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • moderní kanceláře v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Projektové řízení; Konzultace; Obchod
Datum nástupu: dohodou